Par mums

 

Paldies, ka apmeklējat www.rentandplay.lv 

Prieks redzēt, ka apmeklējat sadaļu par mums , ar lielāko prieku iepazīšos ar Jums.  

Rent and play jeb īrē un spēlējies ir mana ideja, ko izauklēju kamēr ar mazo biju bērnu kopšanas atvaļinājumā. Es, Agnese -darbīgā sieviete, mamma, sieva, šobrīd arī jaunā uzņēmēja.

Ideja radās, kad vēlējos mazajam iegādāties jaunas mantiņas-  dažādus klučus, lego, mašīnītes.  Kurai gan mammai negribas mazajam sniegt to pašu labāko, taču  bankas konts un manas vēlmes nebija īsti savienojamas. Sāku skatīt iespējas par kvalitatīvu rotaļlietu nomu un lūk  arī radās SIA Rent and play.  

Protams, esam ceļa sākumā un darāmā mums vēl daudz  priekšā. Jāsaka, ka šobrīd jūtos kā cirka žongliere mēģinot gaisā noturēt visus iesāktos projektus- pamatdarbs, rent and play, būt mammai, pavadīt laiku ar vīru, atrast brīdi sev. Visi zinam, ka mums dod tik daudz , cik varam panest un es saku paldies, par doto iespēju.

Paldies gribu pateikt Ideju Kausam un Rīgas Drosmes grantam, ka šobrīd esmu  pavirzījusies uz priekšu. Paldies  manai ģimenei, kas mani  atbalsta un es ceru, ka atbalsts būs vēl vismaz pāris gadus :) Tā sacīt jāsaka, kamēr ieskrienamies. Paldies draugiem, kas mani vēl atceras.

Paldies jau iepriekš par sapratni, atbalstu un līdzās būšanu.  Ko vairs daudz - ejam gaisā un krītam uz kājām.

Un atceramies svinam dzīvi un iespējas! 

Agnese